تبلیغات
گچساران شهر من - نامه ی یك گچسارانی به آقای نجف زاده
گچساران شهر من
GACH30TY.CO.CC

نامه ی یك گچسارانی به آقای نجف زاده

 

با عرض سلام خدمت شما آقای نجف زاده امیدوارم كه حالتان خوب باشد.

آقای نجف زاده من یكی از شهروندان شهرستان گچساران تامین كننده ی یك سوم نفت ایران هستم و از شما گله ای دارم.امیدوارم كه این حرفا باعث پیشرفت شما در كارتان شود.

شما در 20:30 در جواب آن پسر بچه در یكی از روستاهای بوشهر گفتید كه ما در تهران سرب می خوریم ولی صدایمان در نمی آید و من حالا می خواهم جواب شما را بدهم.

حالا جواب شما:

شهر ما با اینكه از نظر اقتصادی شهر مهمی برای ایران به شمار می رود ولی متاسفانه هیچ توجهی به آن نمی شود. مثلا همین قضیه ی گرد و غبار.

وقتی گرد و غبار وارد شهر ما شد هیچ یك از مسوولان چاره ای برای رفع آن نكردند با اینكه گرد و غبار در شهر ما طوری بود كه دید ما به 50 متر و یا كمتر هم می رسید و حتی مدارس و ادارات ما را هم تعطیل نكردند و یا حتی مثل شماها به ما ماسك رایگان هم ندادند حالا ما ماسك رایگان را هم نخواستیم حداقل گزارشی از شهر ما هم تهیه می كردند ولی این كار صورت نگرفت و ما باز هم سكوت كردیم. تا اینكه ذره ای از گرد و غبار وارد پایتخت ایران عزیزمان شد و آنوقت تمام مسوولان همه ی تلاششان را برای راه حلی برای این موضوع كردند و 12 ساعته تهران را نشان می داد با اینكه دید شما 600 متر بود!!!

آقای نجف زاده اگر شما فقط سرب می خورید خوب است كه یاد آور شوم كه این سربی كه شما می خورید به خاطر این همه امكانات و كارخانه است و من اگر جای شما بودم شكر گذار بودم چون ما اینجا آلودگی های ناشی از نفت را می خوریم دریغ از یك ذره امكانات و تازه ما باید خون دل این را هم بخوریم كه سهم نفت شهر ما دو در هزار است ولی ما باز هم سكوت كردیم.

و مورد دیگر كه ما همیشه در بعضی از گزارش ها می بینیم این است كه شما طوری با شهرستانی ها رفتار می كنید كه انگار یكسری بی فرهنگ و عقب افتاده اند در صورتی كه اكثر مسوولین مهم تهران اول شهرستانی بوده اند بعد به این مقام رسیده اند. و یا همین شهروندان تهران اگر شما تحقیق كنید می بینید كه فقط 25% از اهالی تهران اصلیتشان تهرانی است و بقیه از شهرها و شهرستان های اطراف وارد تهران شده اند.

آقای نجف زاده شما چون در پایتخت هستید همه ی امكانات را در اختیارتان گذاشته اند در حالی كه شهر ما یك منبع مهم اقتصادی است هیچ امكاناتی در اختیار ما نمی گذارند درست است كه ما هیچ امكاناتی نداریم ولی این دلیل نمی شود كه شما هر توهینی كه خواستید به شهرستان ها كنید.

آقای نجف زاده حالا خود قضاوت كنید. شما در تهران فقط سرب می خورید و صدایتان در نمی آید اما ما اینجا نفت و سرب و مواد سمی ناشی از استخراج نفت و آلودگی و گرد و غبار و خون دل را همه با هم می خوریم و صدایمان در نمی آید.

اگر اوضاع شهرمان تغییر نكند در آینده ای نه چندان دور باید برای تهیه گزارش شورش گچسارانیا به گچساران تشریف بیاورید.

 

 

 

شما هم می تونید نظر خودتون رو ارسال كنید تا نظرات شما هم برای آقای نجف زاده ارسال شود.

 

 
نوشته شده در تاریخ جمعه 30 مرداد 1388 توسط NePtoN